Опубліковано: 23.11.2020. Переглядів: 141


Жінка померла на порозі лікарні, бо для неї не знайшли місця

18 листопада у Путивлі Сумської області 63-річна жінка померла на порозі лікарні. Вона два тижні хворіла, однак ПЛР-тест їй зробили буквально перед смертю. Друзі звинувачують у її смерті лікарів.

Лікарка каже, що причин підозрювати щось серйозне не було. Жінка прийшла до Путивльської центральної районної лікарні, щоб її госпіталізували, однак лягти на лікування не встигла.

«Вона тільки закричала, впала і померла. Не стало моєї близької людини, я ще не можу осмислити цього», – розповіла кума померлої Ольга Бордакова, пише obozrevatel.

За словами родички, Любов Павлівна хворіла приблизно два тижні. У неї була температура 39, однак таких симптомів як втрата нюху і ломоти в тілі не було — тільки слабкість. На ПЛР тест її не направили, бо не було до нього показань. У померлої була укладена декларація з приватною сімейною лікаркою. Пізніше тест жінці зробили, але коли вона прийшла за результатами, виявилося, що їх загубили. 18 листопада жінці мали зробити КТ.

«Вона сама вже зателефонувала і записалася на КТ, але там сказали приходити тільки через сім днів, якраз у середу, коли вона й померла», – розповіла Ольга Бордакова.

За словами сімейної лікарки, швидка приїхати відмовилася, тому що везти пацієнтку, у якої не підтверджено коронавірус, було нікуди і вона довго намагалася знайти для пацієнтки місце в лікарні і не змогла, а результати тесту ніхто не губив.

«Ми в понеділок хотіли взяти ПЛР-тест. Але його в Суми в лабораторію відвозить спеціальна мобільна бригада. Я їм зателефонувала, вони мені сказали, що поїдуть до Сум уже в середу. Який сенс брати матеріал і тримати його 48 годин? Тому я запросила пацієнтку прийти вже в середу на ПЛР-тест. І він був узятий», — розповіла сімейна лікарка.

За її словами, зараз матеріали тесту перебувають в обласній лабораторії, а результати ще не відомі.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...