Опубліковано: 22.11.2020. Переглядів: 195


Європі загрожує третя хвиля коронавірусу — ВООЗ

На початку 2021 року існує небезпека третьої хвилі коронавірусу в Європі.

Другій хвилі коронавірусу країни Європи запобігти не зуміли, заявив спеціальний посланник Всесвітньої організації охорони здоров’я Девід Набарро в інтерв’ю виданням швейцарської медіакомпанії CH Media. За його словами, Європа упустила можливість побудувати необхідну інфраструктуру в літні місяці після того, як взяла під контроль першу хвилю.

«А тепер у них друга хвиля. Якщо вони не побудують необхідну інфраструктуру зараз, у них буде третя хвиля на початку наступного року», — зазначив Набарро.

Він заявив, що перед багатьма західноєвропейськими країнами стоїть завдання «знову взяти вірус під контроль», не вдаючись при цьому до такого грубого заходу, як локдаун, за який, як підкреслив спецпосланець, доводиться платити «високу ціну». У ВООЗ також вважають, що в країнах Східної Азії ситуація з коронавірусом дещо ліпша через «дуже чітку комунікацію» між владою і населенням.

«Ще один елемент, який дуже помітний у Східній Азії: після того, як число випадків (зараження) вдалося знизити завдяки сильній реакції людей, заходи не послаблюються. Необхідно дочекатися, поки показники стануть низькими і залишатимуться такими», — додав спецпосланець організації.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...