Опубліковано: 20.11.2020. Переглядів: 50


Від Covid помирають сім’ями: показали один день роботи лікарів реанімації (ВІДЕО)

Епідеміологічна ситуація в Києві погіршується. Столиця в лідерах за кількістю заражень коронавірусом в Україні. За офіційними даними, місць для хворих поки що вистачає.

Пацієнтів із тяжким перебігом недуги, які потребують госпіталізації в реанімацію, більшає. Їхній вік, порівняно з місяцем минулим, «молодший», зауважив Володимир Лиходієвський, анестезіолог столичної лікарні №9 у сюжеті «ТСН».

«Сьогодні вночі померла жінка з важкою формою Covid-19. У неї 3 дні тому померла 36-річна донька, яка хворіла на коронавірус», — розповіла Альона Хомякова, завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії інфекційних хворих.

За словами медиків, стало важче фізично й емоційно. Немає змоги розслабитися і складно втрачати пацієнтів.

«Хворі стали тяжчими і їх більшає. Немає жодного спочинку. Тільки-но ліжко звільняється, його одразу ж займають», — розповів один із лікарів.

За словами лікарів інтенсивної терапії медзакладу, вільних ліжок у них не залишилося, пише УНІАН.

«Переповнена реанімація і на кожне ліжко, яке звільняється, одразу по кілька претендентів. Це реалії роботи українських медиків. У МОЗ кажуть: ліжка в медзакладах заповнені трохи більше, ніж на половину. У деяких лікарнях вільних місць не залишилося зовсім, а на ті, що є – шикуються черги з пацієнтів», – йдеться в сюжеті «ТСН».

Найбільш завантажені лікарні Черкаської та Полтавської областей – там зайняті 72% ліжок. По всій країні понад 600 пацієнтів під’єднані до апаратів ШВЛ.

«При такому легковажному ставленні людей до проблеми, це продовжуватиметься не місяць, і не 2, і не пів року», – прокоментували медики.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...