Опубліковано: 19.11.2020. Переглядів: 83


Викидали речі у вікно: жінка померла після того, як її виставили за поріг лікарні

У Бобровиці Чернігівської області 74-річну жінку з пневмонією разом з речами вигнали з лікарні. Жінка чекала на допомогу, однак згодом померла. Про те, що сталося, розповів у соцмережах журналіст Богдан Амінов.

«Катерину Іванівну з пневмонією, з тремтячими руками і скаргами «не можу дихати» виставили за поріг інфекційної лікарні. А речі викинули через вікно», — написав журналіст.

За його словами, інцидент трапився ще минулого тижня. Він поїхав до Бобровиці. Як виявилося, жінку попросили покинути лікарню, щоб вона лікувалася вдома.

«Катерина Іванівна вийшла за поріг, сіла на лавку на подвір’ї інфекційного і не змогла далі йти. Водії таксі один за одним відмовлялися приїжджати до ковідної лікарні. Боялися заразитися. Жінку все ж доставили додому, їй стало гірше. Знову «швидка», знову інфекційне. Але вже пізно», — розповів Амінов.

Жінка померла. У неї не було близьких родичів в Бобровиці. Дочка перебуває за кордоном. За пенсіонеркою доглядали 2 місцеві жительки.

«Вона стукала в двері, вікна лікарні і просила допомогти. Але ніхто не вийшов. Потім Тані і Маші головлікар сказав, що йому з Чернігова надійшов дзвінок з вимогою звільнити «ковідне» місце для «важчих» пацієнтів. Потім, правда, виявилося, що були пацієнти і без пневмонії», — написав журналіст.

Головний лікар заявив, що медперсонал доповів йому про легку форму хвороби в жінки. Тому він і розпорядився відправити її додому.

«Пообіцяв провести службове розслідування. «Ми це так не залишимо» — ці слова керівника лікарні я записав на камеру», — додав Амінов. За його словами, медик, який вигнав Катерину Іванівну, сховався і навіть керівництву не вдалося викликати його на розмову.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...