Опубліковано: 14.11.2020. Переглядів: 137


Допомагає при коронавірусу: український препарат успішно пройшов клінічні випробування

Українська фармацевтична компанія «Біофарма» завершила клінічні випробування свого препарату «Біовен» (імуноглобулін). МОЗ вніс його у протокол лікування Covid-19.

За результатами дослідження, препарат дозволив пацієнтам швидше подолати лихоманку і зменшив число летальних випадків серед хворих, повідомив у Facebook президент «Біофарми» Костянтин Єфименко.

За його словами, випробування завершено у жовтні. У них взяли участь 66 рандомних пацієнтів із тяжким перебігом хвороби. До дослідження препарату залучили 9 баз.

«Використання «Біовену» в комплексі терапії пневмонії, викликаної SasCov2Covid19, у порівнянні зі стандартною терапією дозволяє скоротити летальність у чотири рази з 23,6% до 6,25%, середній час до настання покращення з 9 до 5 днів та час потреби госпіталізації в умовах стаціонару — на 3-5 днів», — каже Єфименко.

«Біофарма» стала першою компанією у світі, яка розпочала і завершила клінічні дослідження імуноглобуліну. Загалом триває 18 клінічних досліджень, які розпочали глобальні міжнародні компанії переважно у США та Західній Європі.

«Біовен» включено до протоколу лікування Covid-19. «Біофарма» продовжує роботу над створенням гіперімунного імуноглобуліну. Найближчим часом будуть новини», — додав президент компанії.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...