Опубліковано: 09.11.2020. Переглядів: 178


На Закарпатті підприємці перекрили трасу Київ-Чоп (ВІДЕО)

Протестувальники не пропускали жодних машин, окрім медичної допомоги та поліції.

У Закарпатській області активісти вимагають, щоб ВРУ ухвалила закон про скасування касових апаратів для спрощеної системи оподаткування.

На знак протесту вони перекрили трасу Київ — Чоп. Про це повідомив кореспондент в ефірі «112 Україна».

«Наразі на трасі Київ — Чоп активісти перекрили дорогу. Вони вимагають, щоб Рада ухвалила закон про скасування касових апаратів для спрощеної системи оподаткування. Кажуть, що їх не чують», — повідомив кореспондент.

Активісти кажуть, що сьогодні короткочасне перекриття, тільки попереджувальна акція. Однак вони будуть перекривати дороги і надалі, поки їх не почують і ВРУ не ухвалить закон.

Зазначається, що вже утворилася черга з півсотні автомобілів. Активісти не пропускають нікого, крім медичної допомоги та поліції.

Після двох годин акції протестний захід закінчився, а мітингарі розблокували дорогу.

Нагадаємо, Верховна Рада 20 вересня 2019 року ухвалила закон про запровадження електронного чека. Тоді ж народні депутати виступили за впровадження кешбеку у разі незаконно виданого чека.

17 жовтня минулого року Зеленський підписав закони про впровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій (РРО), електронних чеків та кешбеку покупцям за незаконно виданий чек.

Зазначимо, що закон збільшує відповідальність за порушення під час продажу товару — видавання чека не на повну суму, продаж «повз касу», невидавання чека.

Так, з 1 жовтня 2020 року, якщо викрили вперше, — санкція становитиме 100% вартості проданих із порушеннями товарів; за кожне наступне порушення — 150% вартості. До цього передбачено перехідний період зі штрафами в сумі 10% і 50% відповідно.

З 2021 року касові апарати повинні будуть використовувати не тільки ФОП, які займаються торгівлею або наданням послуг на зразок готельних або ресторанних, а й ФОП, які не працюють із готівкою.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...