Опубліковано: 25.10.2020. Переглядів: 152


У Хусті чоловік виносив бюлетені з дільниці для «каруселі»- соцмережі

Тепер зловмиснику «світить» до 2 років позбавлення волі. Якщо виявиться, що член ДВК у «схемі» — йому загрожує від 2 до 5 років позбавлення волі.

«Карусель» є сленговим терміном, який «використовується у практиці виборчого права для позначення технології фальсифікації результатів виборів шляхом здійснення підкупу виборців біля виборчої дільниці за круговим принципом».

Суть технології: виборець виносить із приміщення виборчої дільниці свій незаповнений бюлетень і віддає його старшому виконавцеві шахрайської групи.

Далі на цьому бюлетені ставиться позначка за потрібного кандидата, і в такому вигляді бюлетень передається наступному з учасників «каруселі».

Цей учасник, прийшовши на дільницю, ховає виданий йому незаповнений бюлетень, а до урни кидає бюлетень із попередньо поставленою відповідною позначкою. Незаповнений бюлетень після виходу з дільниці передається старшому групи, і далі «карусель» прокручується потрібну кількість разів.

Саме це порушення вже зафіксовано на виборчій дільниці в м. Хуст, розташованій в ЗОШ №5.

Виїздом правоохоронців до ДВК 210794, встановлено, що чоловік після отримання 4 бюлетенів намагався винести їх за межі виборчої дільниці.

Правоохоронці затримали правопорушника.

Відкрито кримінальне провадження, чоловіка відправлено до відділу поліції. Попереду суду та умовне, або реальне позбавлення волі.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...