Опубліковано: 19.10.2020. Переглядів: 161


Степан Деркач придбав велику кількість спортивного інвентарю для дорослої і дитячої футбольних команд села Бороняво на Хустщині (ФОТО, ВІДЕО)

Нещодавно до відомого закарпатського мецената Степана Деркача звернулася футбольна команда із хустського Боронява з проханням посприяти у придбанні спортивного інвентарю.

Про це пише Дзеркало Закарпаття із посиланням на пресслужбу С.Деркача, котрий багато років поспіль докладає максимум зусиль, аби на його рідній Хустщині покращувалася матеріальна база у школах, дитячих садочках, закладах культури, у сфері спорту.

Тому й радо відгукнувся на звернення спортсменів. Як результат — доросла та дитяча футбольні команди села Бороняво матимуть сучасний якісний спортивний інвентар.

Так,  С.Деркачем закуплено кілька комплектів футбольної форми, м′ячі, сітку для воріт, координаційну драбину-доріжку для тренувань, футбольну атрибутику, іншу спортивну екіпіровку на суму понад 30 000 грн.

Степан Деркач переконаний: якщо ми хочемо мати здорове підростаюче покоління, воно повинне бути загартованим.

«Втілюючи в життя ініціативи в напрямку розвитку фізичної культури та спорту, я чітко розумію, що спорт – рушійна сила, що об’єднує, дає стимул жити та працювати, надихає на великі справи та звершення. І, вкладаючи кошти у розвиток спорту та підтримуючи спортсменів, ми з вами на правильному шляху»,зазначив Степан Деркач.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...