Опубліковано: 16.10.2020. Переглядів: 68


Розпухла шия і посинів: через халатність лікаря помер 2-річний хлопчик

У Києві судитимуть лікаря, через недбалість якого загинув 2-річний хлопчик. Про це повідомили у пресслужбі Київської міської прокуратури.

У лютому цього року малюк проковтнув деталь від пластикової іграшки і потрапив в Дитячу клінічну лікарню №1 на вулиці Богатирська. Хлопчика можна було врятувати, але лікар лише через 10 годин після госпіталізації почав проводити гастроскопію, намагаючись дістати стороннє тіло зі стравоходу.

«Лікар-хірург, який знаходився на чергуванні, в порушення вимог наказу щодо маршрутів госпіталізації, згідно з яким діти до трьох років з підозрою на стороннє тіло шлунково-кишкового тракту, госпіталізуються в НДСЛ «Охматдит», госпіталізував хлопчика в загальну хірургію для спостереження та обстеження дитини, призначивши консультацію педіатра», — повідомили в прокуратурі.

Під час процедури у дитини стався розрив глотки і стравоходу. Хлопчик помер на руках у батька.

«Згідно з висновком експерта, між настанням смерті хлопчика і наявними дефектами в наданні йому медичної допомоги існує прямий причинно-наслідковий зв’язок у вигляді бездіяльності лікаря, а саме — проведення певних досліджень при надходженні дитини в медичну установу і протягом її подальшого перебування у відділенні» — зазначили в прокуратурі.

Якщо вину лікаря доведуть, йому загрожує до трьох років позбавлення волі.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...