Опубліковано: 26.09.2020. Переглядів: 184


Гороскоп на 28 вересня — 4 жовтня

Овен. У своєму оточенні будете дуже популярними, вас запрошуватимуть на святкові заходи, й це точно запам’ятається. Швидше за все, піднімати келихи доведеться в компанії різних друзів: сьогодні тут – завтра там. Готуйтеся до веселощів!

Телець. Зараз хочеться зробити паузу й гарненько обміркувати, що відбувається у вашому житті. Від рішення, яке готуєтеся зараз прийняти, залежить багато чого в долі тих людей, які вас дуже люблять. Пам’ятайте про це й не поспішайте.

Близнюки. Настає ваш час, і все навколо грає яскравими фарбами. На роботі справи будуть іти до ладу. А близькі, швидше за все, об’єднають зусилля й піднесуть вам по-справжньому королівський подарунок, про який ви навіть не мріяли.

Рак. Розташування планет підвищить вашу енергію й хватку в зароблянні грошей до неймовірних висот. Будете такі активні, що самі здивуєтеся. Нікому навіть на думку не спаде не дати вам те, що по праву належить. Чудово – готуйте запаси!

Лев. Ви зараз за словом у кишеню не полізете і вкажете на місце будь-кому, хто посміє проявляти невдоволення вами або вашими близькими. Це хороший період для публічних виступів та відстоювання власної думки. Вас обов’язково почують.

Діва. Ви пишаєтеся своїми близькими, а вони – вами. Й цінують, люблять, поважають. А друзі захоплюються вашим умінням створювати гармонію в сім’ї. Чи це не привід хоча би ненедовго приміряти «корону» й підвищити самооцінку?

Терези. Емоції в людей, котрі вас оточують, розгуляються, тож обстановка може загостритися. Однак ваша тонка інтуїція дозволить відрізнити, де потрібно пропустити випади повз вуха, а де варто сміливо вступати в бій і відстоювати позиції.

Скорпіон. Ви повністю керуєте тим, що з вами відбувається, й контролюєте кожен орган свого тіла. Зараз ви як ніколи впевнені, що в житті все в порядку. Отож це – відмінний час, щоб розслабитися – почитати цікаві книжки, виспатися.

Стрілець. Зірки говорять про сильний вплив статусу вашої коханої людини на силу почуттів, які ви до неї маєте. У вашій уяві зараз любов і бідність абсолютно не поєднуються. Хто знає, можливо, в чомусь ви таки маєте рацію?

Козеріг. Вам весь час доведеться зупиняти когось із колег, котрі не в міру розперезалися. З одного боку, звичайно, потрібно вміти тримати себе в руках. Але з іншого, іноді потрібно випускати пару, тому не приймайте все близько до серця.

Водолій. За роботу ви отримаєте не так багато, як розраховували. Але ставлення до вас у цілому зміниться, стане набагато поважнішим. Поступово ви набираєте необхідні очки й бали до нового статусу. Продовжуйте в тому ж дусі!

Риби. Завдяки розташуванню планет на вашу вулицю прийде свято. Висока ймовірність підвищення на посаді, кар’єрного зростання, і все завдяки дружбі зі впливовими людьми. На вас чекає велика удача – просто не втрачайте цих зв’язків.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...