Опубліковано: 25.09.2020. Переглядів: 147


Зеленський на Закарпатті пообіцяв вирішити проблему з чергами на кордоні

Проблему черг на кордоні вирішать шляхом відкриття окремих додаткових контрольно-пропускних пунктів.

«Питання складне, комплексне, і рішення держави буде комплексне. Це питання не сьогоднішнього дня, питання, яке триває кілька років. З того моменту, як у нас експорт збільшився, орієнтуючись на західний ринок, зрозуміло, що з’явилися черги. Тобто, не вистачає на сьогодні прикордонної пропускної інфраструктури. Питання буде вирішене. Вкладатимуться гроші для відкриття окремих додаткових контрольно-пропускних пунктів», — заявив президент України Володимир Зеленський в ході робочої поїздки в Закарпатську область.

Глава держави наголосив на необхідності переговорів з партнерами для врегулювання проблеми черг.

«Друга історія — дипломатична. Міністр закордонних справ України спілкується зі своїми колегами наших сусідніх країн. Тому що проблема ж не тільки на контрольно-пропускному пункті Ужгород — Вишнє Німецьке. У нас багато сусідів, багато країн, і там скрізь є великі черги. Ми повинні дружити з нашими сусідами, але, дійсно, на дипломатичному рівні ми повинні теж тиснути», — зазначив він.

Президент заявив, що українські водії вважають причиною черг повільний пропуск автомобілів Словаччиною.

«У нас нормальні відносини з нашими сусідами, тому і на цьому рівні будемо просити їх прискорити цей процес», — сказав Зеленський.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...