Опубліковано: 25.09.2020. Переглядів: 119


Яким буде клімат через 80 років — прогнози вчених

Учені попереджають, що наслідки від змін клімату з часом лише посилюватимуться, якщо людство не зупинить цього. За найпесимістичнішими прогнозами, до 2100 року середня температура в червні та серпні становитиме +38 градусів у багатьох регіонах світу, повідомляє World Economic Forum.

Нова візуалізація від EarthTime показує, наскільки спекотною може стати наша планета до 2100 року.

За словами науковців, бізнес-лідери та уряди країн повинні прискорити ухвалення рішень і діяти вже зараз для запобігання негативному сценарію. Дослідники спрогнозували найгірші репрезентативні шляхи концентрації, які можуть втілитись у життя до 2100 року.

Серед прогнозів: потепління на понад 4 градуси за Цельсієм вище доіндустріального рівня, збільшення викидів, вимушена міграція сотень мільйонів людей, значне збільшення площі лісів, схильних до того типу пожеж, які вирували цього літа через феномен, що отримав назву «дефіцит вологи». Всесвітній економічний форум використовував дані лабораторій Climate Impact Lab, Climate Central, Washington Post і супутників NASA для створення візуалізації цього найгіршого сценарію.

Модель даних показує, що до 2100 року в Нью-Делі (Індія) протягом восьми місяців у році середня температура становитиме 32 градуси. Сьогодні це шість місяців; у Феніксі (штат Аризона, США) майже 200 днів на рік температура буде мінімум 32 градуси; середня температура повітря в регіонах Південної Європи з червня по серпень становитиме 30 градусів; у червні–серпні температура у В’єтнамі, Камбоджі, Малайзії та Індонезії в середньому перевищуватиме 30 градусів. Маямі й Форт-Лодердейл (Флорида, США) буде затоплено через підвищення рівня моря.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...