Опубліковано: 24.09.2020. Переглядів: 102


Нацгвардійці відпрацьовують у Карпатах польоти у високогірних місцевостях (+ФОТО, ВІДЕО)

Військовослужбовці Національної гвардії України проводять навчання на Прикарпатті. Зокрема, нацгвардійці ВЧ 2269, яка дислокується в місті Олександрія, відпрацьовують у Карпатах польоти у високогірних місцевостях, посадки на майданчиках та орієнтування у високогір’ї.

Навчання планові, проводять їх щороку.

Гвардійці відправилися із військової частини у Старому Лисці, поблизу Франківська. Прямували у Косівський район. Там проводили навчання – поблизу сіл Прокурава і Кути. Разом із ними у Карпати відправилася і знімальна група Суспільного Карпати. До цих польотів допускаються найбільш підготовлені екіпажі. Завершують навчання завтра.

Старший лейтенанат Владислав Плетньов уже три роки є льотчиком-штурманом. Каже, що такі відпрацювання значно складніші, аніж у рівнинних місцевостях:

“Основні відмінності – це, звісно, велика висота. Тому що вертоліт себе веде по-різному. У горах пілотування набагато складніше. Також орієнтування у гірській місцевості значно складніше, аніж в рівнинній, тому що гори схожі одна на одну. Екіпаж – це три людини, вони постійно міняються. Одне завдання відпрацювали – екіпаж змінився – відпрацьовуємо інші”.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...