Опубліковано: 24.09.2020. Переглядів: 78


Головний санітарний лікар пояснив, коли і за яких умов в Україні повернуть жорсткий карантин

Україна може піти на національний локдаун і до 25 жовтня. Але так само це може відбутися і після, розповів головний санітарний лікар Віктор Ляшко в інтерв’ю виданню «Новое время».

В Україні зростає кількість хворих на коронавірус і жителі країни побоюються, що після виборів 25 жовтня Україну закриють на жорсткий карантин. Ляшко прокоментував це і назвав умови повного локдауну та пояснив, що потрібно робити, щоб його уникнути.

«Повторюся: ніхто нікого не закриватиме, якщо ми дотримуватимемося протиепідемічних норм, і епідемію можна буде контролювати. Люди не дотримуються цих норм, поки хтось із їхніх близьких не потрапляє до лікарні, особливо до реанімації», — зазначив Ляшко.

За його словами, до дати не варто прив’язуватися, оскільки значення має лише зростання кількості випадків інфікування коронавірусом.

«Щодо національного локдауну, то я б не прив’язувався до будь-якої дати. На локдаун можна піти і раніше 25 жовтня, і пізніше. Залежить тільки від зростання кількості випадків інфікування коронавірусом… Ізраїль уже пішов. Тут мало сподіватися на те, що ми не повторимо цей досвід, хоча потрібно все для цього робити», — сказав Ляшко.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...