Опубліковано: 23.09.2020. Переглядів: 123


Закарпатці за місяць купили нових авто на 3 мільйони доларів – рейтинг моделей

У серпні в Ужгороді та Закарпатській області зареєстрували 90 нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку нових авто в регіоні склала 3 мільйони доларів.  Про таке повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Серед марок лідером продажів став японський бренд Toyota.

На Закарпатті зареєстрували 20 автомобілів цієї марки на суму 650 тисяч доларів без врахування вартості додаткового обладнання. В трійку найпопулярніших марок увійшли Skoda і Renault.

У рейтингу моделей на першому місці минулого місяця у регіоні був седан Toyota Camry. Крім нього були популярними Skoda Octavia та Toyota RAV4.

Серед усіх зареєстрованих авто 67% склали кросовери. 35% – машини з дизельними моторами, а середній об’єм двигуна склав 2,1 тисячі сантиметрів кубічних.

Загалом впродовж серпня в Україні зареєстрували 7 тисяч нових машин. Загальна сума витрат на покупку цих авто склала 210 мільйонів доларів США. Серед цих авто – 5 тисяч кросоверів, що складає майже 75% від загального обсягу авторинку. Українці купували і машини преміум-сегменту: Rolls-Royce Cullinan, Bentley Continental GT, Mercedes-Benz GT AMG, п’ять Porsche 911 та вісім електромобілів  Porsche Taycan.

Нагадаємо, у липні в Ужгороді та Закарпатській області зареєстрували 100 нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку нових авто в регіоні тоді перевищила 3 мільйони доларів.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...