Опубліковано: 22.09.2020. Переглядів: 159


У школах введуть новий предмет

Шкільний навчальний предмет про підприємництво для учнів старших класів планує впровадити Міністерство цифрової трансформації.

Найближчими роками Мінцифри планує відкрити центри підтримки підприємництва «Дія.Бізнес» у всіх містах, про це повідомила заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

«Ми в Мінцифри плануємо запустити цього року факультативний предмет про підприємництво для школярів 10-11 класів. Я сподіваюся, що наприкінці цієї осені ми зможемо це зробити. Цього року ми плануємо ще кілька відкриттів. Наступні два відкриття — Миколаїв і Черкаси. Ще десяток центрів у нас перебувають у роботі. Ми плануємо покрити практично всі міста такими центрами», — сказала вона.

У серпні Міністерство цифрової трансформації заявило про плани ввести в українських університетах курс «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами» в рамках проєкту «Підприємницький університет».

Також Міністерство освіти та науки розробило проєкт Національної стратегії розвитку інклюзивної освіти на 2020-2030 роки та план заходів щодо її реалізації. Станом на вересень 2020 року, було відкрито 633 інклюзивно-ресурсних центри, а минулого навчального року в 35,14% шкіл були інклюзивні класи.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...