Опубліковано: 16.09.2020. Переглядів: 48


Українцям пояснили, як не переплачувати за газ

Облгази почали виставляти споживачам рахунки із значною сумою заборгованості, яку не зазначали раніше. При цьому споживачам погрожують відключенням газопостачання в разі несплати. Так звані «температурні» коефіцієнти облгази почали нараховувати, починаючи з 2018 року. Проте, як зазначають дописувачі консультаційного центру ГазПравда, під час переходу до іншого постачальника, облгази виставляють заборгованість з урахуванням коефіцієнтів, починаючи з 2015-го.

Облгази вважають, що люди споживають більше газу, ніж накручує лічильник. Однак проти такої практики виступають як споживачі, так і регулятор. Бо втрати «від стискання газу» вже закладені в тариф. Тож побутові споживачі мають сплачувати суто за лічильником.

У разі зміни постачальника газу та нарахування «температурних» коефіцієнтів за період із 2015 року пропонують наступні дії:

— Звернутися до контакт-центру постачальника газу телефоном або електронною поштою для отримання роз’яснення: за що саме, та за який період нараховано борг.

— Надіслати до постачальника газу претензію щодо незаконності зазначених нарахувань із вимогою здійснення перерахунку.

— Дочекатися відповіді від постачальника на претензію. Якщо постачальник не вирішить проблему і не здійснить перерахунок, радять надіслати скарги до НКРЕКП і Держпродспоживслужби.

— Подавати заяву до суду та вимагати зобов’язати постачальника усунути порушення і здійснити перерахунок незаконних нарахувань у судовому порядку.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...