Опубліковано: 16.09.2020. Переглядів: 108


«Опозиційна Платформа — За Життя. Закарпаття» офіційно вступила у передвиборчі перегони (+ФОТО)

В Ужгороді потужна політична сила представила усіх своїх кандидатів, які боротимуться за перемогу в місцевих виборах – 2020. Тут відбулася позачергова конференція по висуванню кандидатів у депутати сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року.

Із дотриманням всіх норм Виборчого законодавства присутні партійці розглянули 85 питань, які стосувалися переважно затвердження списків кандидатів, які беруть участь у місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. Офіційно розпочав конференцію голова Закарпатської регіональної організації політичної партії ОПЗЖ Іван Чубирко. Він одразу подякував своїй великій і сильній команді, що стала надійною опорою і підтримкою, однак на яку водночас покладені великі надії закарпатців.

«Ми готові працювати і захищати інтереси наших краян, допомагати їм, як робили це дотепер за підтримки народного депутата України Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко, адже лише політсила ОПЗЖ за їхньої ініціативи передала масштабну медичну допомогу Закарпаттю у небезпечний період пандемії. Кожен район був забезпечений усім необхідним для боротьби з коронавірусом», — заявив Іван Чубирко.

Голова обласного осередку наголосив, що допомагати і вирішувати нагальні проблеми області – головне завдання закарпатської команди ОПЗЖ.

У ключових пунктах стратегії політичної сили перш за все питання відновлення спеціальної економічної зони Закарпаття, створеної на базі закону ініціатором якого є народний депутат України і голова стратегічної ради ОПЗЖ Віктор Медведчук. Адже саме вона дозволить створити десятки тисяч нових робочих місць і скоротити трудову міграцію в області. Іван Чубирко відзначив, що команда ОПЗЖ завжди працювала на випередження, і їй непотрібні презентаційні заходи, адже про їхню політичну силу знали ще далеко до виборчих перегонів.

Підтримав свого колегу і заступник голови Закарпатського осередку політичної партії ОПЗЖ Іван Дрогобецький. Він зазначив, що кожен кандидат повинен діяти виключно в інтересах громади, аби не підвести краян і не розчарувати їх. За його словами, команда ОПЗЖ – найпотужніша політична сила Закарпаття, що об’єднала патріотів, які готові змінити життя на краще кожен у своєму районі, адже як ніхто знають про болючі проблеми громад.

Усі присутні делегати конференції одноголосно підтримали кандидатів, які виборюватимуть перемогу ОПЗЖ на місцевих виборах – 2020. Крім того, затвердили стратегію розвитку Закарпаття, програму партії, а нові члени команди отримали партійні квитки. Усі округи сформовані, кандидати до обласної, міських, сільських та селищних рад від ОПЗЖ затверджені. Попереду плідна робота і виконання всіх поставлених завдань. Успіху і перемоги!

 


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...