Опубліковано: 14.08.2020. Переглядів: 131


Європа офіційно домовилася про купівлю вакцини від коронавірусу

Першої угоди з фармацевтичною компанією AstraZeneca досягла Європейська комісія.

Сторони домовилися про купівлю потенційної вакцини від коронавірусу, передає «Європейська правда».

Угода стала позитивним продовженням попередніх переговорів з Sanofi-GSK, про які повідомляли 31 липня, і з Johnson&Johnson 13 серпня.

Коли буде доведено безпеку та ефективність проти Covid-19 вакцини AstraZeneca, згідно з укладеною угодою, Єврокомісія закупить 300 млн доз із можливістю придбання ще 100 млн доз від імені держав — членів ЄС. Комісія продовжує обговорювати аналогічні угоди з іншими виробниками вакцин.

«Інтенсивні переговори Європейської комісії продовжують приносити результати. Сьогоднішня угода є першим наріжним каменем у реалізації стратегії Європейської комісії щодо вакцин. Ця стратегія дасть нам змогу надавати майбутні вакцини європейцям, а також нашим партнерам в інших країнах світу,» – сказала президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

«Сьогодні, після декількох тижнів переговорів, у нас є перша попередня угода ЄС про купівлю вакцини-кандидата. Ми продовжуватимемо невпинно працювати над тим, щоб залучити більше кандидатів у широкий портфель вакцин ЄС. Безпечна та ефективна вакцина залишається найнадійнішою стратегією виходу для захисту наших громадян та решти світу від коронавірусу» – заявила Стелла Кіріакідіс, комісар із питань охорони здоров’я та безпеки харчових продуктів.

Потенційна вакцина AstraZeneca вже перебуває у великомасштабних клінічних випробуваннях фази II/III після багатообіцяючих результатів у фазі I/II щодо безпеки та імуногенності.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...