Опубліковано: 11.08.2020. Переглядів: 82


Закарпатські виші готуються до прийому документів на вступ (ВІДЕО)

В Ужгородському національному університеті приймальні комісії будуть працювати на кожному факультеті окремо.

Декан факультету математики та цифрових технологій Михайло Повідайчик каже: «Цього року зменшили кількість членів вибіркової комісії до 5, але ми чергуємося до обіду — після обіду, тобто нас менше людей. Ми так налагоджуємо роботу з нашими абітурієнтами, що заходять одна-дві людини, більше не заходять». За словами Михайла Повідайчика в аудиторіях розміщені антисептики, члени комісії дотримуються маскового режиму.

Кожен абітурієнт може ознайомитися із контактами вибіркової комісії обраного факультету на сайті вишу, каже заступник секретаря приймальної комісії Ярослав Агій.

«Факультети, які фізично розташовані тут, за адресою вул. Університетська, 14, вони приймають у себе на факультеті, визначають аудиторію, у якій буде здійснюватися прийом вступників. Ті факультети, які фізично розміщені в інших корпусах, то для кожної вибіркової комісії окремо виділена кімната», — додав заступник секретаря приймальної комісії.

За словами Ярослава Агія, в приміщеннях розміщені антисептики, при вході відвідувачам вимірюють температуру.

У Мукачівському державному університеті для прийому документів на вступ виділили дві аудиторії. Там розмістили столи із захисними екранами.

Заступниця секретаря приймальної комісії МДУ Лариса Медвідь каже: приміщення для прийому документів сформовані таким чином, що між вступниками і членами комісії буде розміщуватися захисний екран з дотриманням дистанції.

«Біля входу в нас чергують чергові, котрі проводять температурний скринінг. Вхід без масок до вишу не допускається. Крім того, під час вступних випробувань ми розмістили вступників в аудиторіях таким чином, щоб між ними відстань була не менше півтора метра, один вступник може сісти за одну парту», — розповіла Лариса Медвідб. За її словами, в приміщеннях проводять провітрювання, вологе прибирання та дезінфекцію.

Ректор Закарпатської академії мистецтв Іван Небесник розповів: у приймальній комісії закладу розмістили два столи із півтораметровою дистанцією.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...