Опубліковано: 11.08.2020. Переглядів: 108


У Солотвині розвивають «солоний» відпочинок (ВІДЕО)

Через карантин іноземних туристів тут не зустріти, а от відпочивальників з інших регіонів України вистачає.

І для оздоровлення і для відпочинку. З року в рік в Солотвино їдуть тисячі туристів, хтось за рекомендацією друзів, інші вже випробували на собі лікувальну дію солоної води і не тільки.

Як відомо, солотвинські озера виникли внаслідок просідання порід при видобутку солі з розташованих поблизу соляних копалень.

Місцеві використали можливість зробити з цього туристичну родзинку. Один великий мінус таких природних озер – велика кількість відпочивальників на один квадратний метр та відсутність належних умов. Втім, в останні роки в селищі почали стрімко розбудовувати інфраструктуру. Зараз тут понад сім десятків різноманітних відпочинкових баз.

Невеликі дерев’яні будиночки для ночівлі, в яких з умов – лише ліжко, зараз вже не такі популярні, попри їх невелику ціну. Приватні підприємці кажуть, намагаються тримати рівень, щоб задовільнити навіть найвибагливішого туриста. Басейни з солоною та прісною водою, дитячі майданчики, джакузі, комфорні номери – такі умови пропонують готелі вищого класу.

Сіль — головний солотвинський скарб. Перше підземне алергологічне відділення відкрилось у цих краях у ще наприкінці 6- тих років. Базою послужила шахта №8. Щоб пройти повний курс спелеотерапії потрібно не менше 10 –діб. Але приїжджають відпочивальники сюди і просто щоб відпочити та поплавати в особливій солоній воді.

Через карантині обмеження, цього року іноземних туристів тут не зустріти, а от відпочивальників з інших областей вистачає.

Попри відсутність закордонних гостей зараз готельно-оздоровчий комплекс заповнений на 100%.

Такий «солоний» відпочинок в закарпатському селищі туристи називають гарною альтернативою морському.

Ну а власники оздоровчих комплексів обіцяють і надалі «тримати марку» та ще більше популяризувати наш край.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...