Опубліковано: 05.08.2020. Переглядів: 7147


Якщо дозволить епідеміологічна ситуація, на Закарпатті у вересні проведуть масштабні дні добросусідства з Польщею

Сьогодні відбулася зустріч за «круглим столом» голови Закарпатської ОДА Олексія Петров із генеральним консулом Республіки Польщі у Львові Елізою Дзвонкєвіч та Томашем Ковальом, консулом з політичних та економічних питань. У ході зустрічі, зокрема, обговорили відкриття переходу Лубня-Волосате. Якщо епідеміологічна ситуація буде сприятливою, у вересні проведуть масштабні дні добросусідства.

Також у рамках питань, що стосуються пандемії, голова Закарпатської ОДА Олексій Петров попросив польську сторону вивчити питання віднесення Закарпаття до «жовтої» зони з боку Польщі з відповідною можливістю для мешканців області відвідувати цю країну.

Було підняте питання оренди Товариством польської культури Закарпаття імені Гнєви Волосєвич приміщення в будівлі по вулиці Гойди, 8 в Ужгороді. Польська сторона закриє заборгованість по оренді, влада області зі свого боку прослідкує, аби Товариство до того часу не виселили із приміщення.

«Як нам стало відомо, у Польщі існує практика реалізації автомобілів швидкої допомоги після 5 років експлуатації. Попросив дипломатів посприяти, аби частина цих абсолютно придатних до роботи авто була направлена на Закарпаття. Вони б могли замінити поширені в сільській місцевості так звані «буханки».

✅Зі свого боку подякував польській стороні за фінансування будівництва тублікарні ОКТМО «Фтизіатрія» в с. Нижня Апша в рамках Програми транскордонного співробітництва “Польща-Білорусь-Україна 2014 – 2020”. Це один із небагатьох «твердих» інфраструктурних проєктів, який реалізовується в області», — розповів за підсумками зустрічі О. Петров.

За його словами, іноземні партнери більше зацікавлені у реалізації так званих «м’яких проєктів», оскільки тоді вони менше стикаються із питаннями оформлення дозволів, сертифікацією, ліцензуванням, стандартизацією, а, відповідно, і хабарництвом та зловживаннями з боку наших чиновників.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...