Опубліковано: 05.08.2020. Переглядів: 99


Мов після вибуху ядерної бомби: показали Бейрут з висоти пташиного польоту (+ВІДЕО)

Унаслідок потужного вибуху хімікатів у Бейруті, порт фактично повністю зруйнований. Також сильно пошкоджено сотні будинків у радіусі декількох кілометрів. Йде підрахунок загиблих і постраждалих.

Працювати порт Бейрута поки не зможе. Основні вантожоперевезення для Лівану тепер здійснюватиме порт Тріполі, повідомляють місцеві ЗМІ.

В результаті вибуху отримав пошкодження військовий корабель миротворчої місії ООН в Лівані, поранено кілька військових. Також постраждали кілька співробітників посольства Німеччини. Пошкоджено посольства Росії і Казахстану.

Переповнені хворими на коронавірус лікарні ліванської столиці не можуть впоратися із напливом поранених.

Губернатор міста Марван Аббуд порівняв наслідки вибуху, з ударами атомної бомби по Хіросімі і Нагасакі під час Другої світової війни.

Сила вибуху відповідала магнітуді 3,5 бала при землетрусі, повідомляє Дослідницький центр геофізики в Потсдамі. Вибух було чути в столиці Кіпру Нікосії, що за 240 км від Бейрута.

Вища Рада оборони Лівану оголосила, що вибух стався внаслідок процесу зварювання дверей в ангарі. Іскра начебто потрапила на амоній (аміачна селітра), який зберігався там 6 років, і загальний обсяг якого дорівнює в еквіваленті 1800 т тротилу, повідомляє телеканал LBCI.

Інформації щодо можливих загиблих або постраждалих громадян України від вибуху в Бейруті станом на зараз немає.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...