Опубліковано: 03.08.2020. Переглядів: 98


Заробітчани розповіли про надійний сервіс для переказу грошей з-за кордону

Часто ті, хто працює за кордоном, стикаються з проблемою переказу грошей в Україну. Деякі передають гроші для родини та близьких з водіями автобусів, хтось передає зі знайомими при оказії, але не завжди це швидко та зручно.

Для впевненості хочеться знайти надійний спосіб, щоб не переживати за свої кошти і не натрапити на шахраїв.

Онлайн-сервіс переказу грошей TransferGo — це зручний, вигідний та надійний спосіб надіслати гроші своїм рідним в Україну. Грошові перекази в сервісі можна здійснити з 35 країн Європи на картку чи рахунок будь-якого банку в Україні. Також, користуючись TransferGo, можна й непогано заробити завдяки бонусній програмі «Запроси друга».

«Мені подобається у цьому сервісі відсутність прихованих платежів та комісій. Все прозоро. Маєш на екрані суму і розумієш, що саме ця цифра буде зарахована на картку одержувача. Друге, що я виокремлю — це, безперечно, бонусну програму. Коли дозволяють заробляти гроші власною активністю та кмітливістю — це чудово. Третє — надійність та конфіденційність. Також мені до вподоби різного роду акції та розіграші компанії, приурочені до свят», — каже Сергій Терзіогло, українець, що працює в Угорщині.

Кількість клієнтів TransferGo у всьому світі перевищила 2 млн, серед них понад 500 тис. українців.

Сервіс дуже популярний та простий у використанні. Для отримання грошей відправнику достатньо лише обрати країни відправлення та отримання, ввести суму і встановити швидкість зарахування переказу. Потім слід додати інформацію про одержувача коштів, обрати спосіб оплати переказу й відправити його.

Сергій Литовченко працює в Польщі і користується сервісом TransferGo з 2018 року. Він розповідає: «Тоді, коли я вперше поїхав на заробітки, постало питання, як перевести гроші додому. Не хотів ризикувати і передавати старими способами, наприклад автобусом, чи знайомими, бо знав, що траплялись неприємні випадки. На роботі підказали TransferGo, ще й з такою легкістю, мовляв, ти що з Марса — не знаєш про цю програму?».

За словами Литовченка, в сервісі йому подобається простота в переказі грошей, дизайн додатку, відсутність комісії, найвигідніший курс.

«Головне — безпека, не переживаєш, що гроші десь загубляться в світовій павутині. Я вже багатьох переконав, що все-таки це найкраща програма. І служба підтримки на висоті. Більш як 30 людям допоміг, власноруч зареєструвавши їх у TransferGo. Вони тепер дякують за це і рекомендують додаток іншим», — каже Сергій.

Звертаючи увагу на реальний досвід людей, які задоволені сервісом TransferGo, можна зробити висновок, що це надійний та вигідний спосіб для переказу й отримання грошей. А також — TransferGo дозволяє заробляти реальні гроші, а не ефемерні бонуси, за рекомендації сервісу друзям та знайомим.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...