Опубліковано: 01.08.2020. Переглядів: 174


Гороскоп на 3 – 9 серпня

Овен. Можливо, доведеться займатися вирішенням питань, із якими раніше не доводилося стикатися. Тим, хто має дітей, варто звернути на них особливу увагу. Намагайтеся розвивати їхні творчі здібності.

Телець. На першому місці будуть рідні. Взаємодія з ними складатиметься сприятливо, але не виключено, що вони потребуватимуть вашої допомоги. Вдалий час для благоустрою житла, ремонтів і нових знайомств.

Близнюки. На вас чекають часті зустрічі, багато­годинні телефонні розмови. Водночас буде багато приємних вражень і веселих моментів із друзями. Проводячи час на природі, не забувайте стежити за здоров’ям.

Рак. У вас значно покращиться фінансове становище, тож зможете, наприклад, зробити покупки, про які давно мріяли. Однак гроші, витрачені на розваги й подарунки, навряд чи принесуть вам задоволення.

Лев. Комфортно почуватиметеся лише якщо зможете самостійно приймати рішення. Молодим представникам знаку буде складніше проявити себе, якщо батьки намагаються їх контролювати.

Діва. Будьте обачнішими при спілкуванні з незнайомими людьми, є ризик познайомитися з кимось, хто є не тим, за кого себе видає. Здоровий скептицизм і недовірливість вам на користь.

Терези. Вас супроводжує удача. Можуть відкритися чудові перспективи, вдасться значно розширити коло спілкування, познайомившись із цікавими людьми. Час підходить для планування майбутнього.

Скорпіон. Не втратьте можливості кар’єрного просування через невпевненість у собі. Якщо потрібне медобстеження з новітньою технікою – це вдалий час. Діагноз буде правильним, лікування – ефективним.

Стрілець. Стануть важливими питання престижу, авторитету, репутації. Можливо, вам доведеться відстоювати свої позиції. Бажано діяти відкрито й не поспішати з висновками. Це вдалий час для занять хобі.

Козеріг. Живіть сьогоднішнім днем, оперативно реагуючи на зміну обставин. Намагайтеся уникати діяльності, пов’язаної з ризиком травм. Це вдалий час для проведення дрібних ремонтних робіт та навчання.

Водолій. Доведеться підлаштовуватися під обставини. Ваші ініціативи навряд чи вплинуть на події. Одруженим варто дозволити партнерові приймати рішення за обох. Успішними будуть фінансові справи.

Риби. Нарешті почуватиметеся добре! Правильна організація допоможе впоратися з поточними справами.Утім на відпочинок часу майже не залишиться, як і на рідних. Розвантажте хоч вихідні.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...