Опубліковано: 31.07.2020. Переглядів: 478


За «Крайниківськими ковбасами» на ринку у Сільці займають чергу з самого ранку (ФОТО)

Кажуть, виробляти якісну ковбасу невигідно, бо задорого виходить. Щоб пересвідчитися у цьому, я поїхав на ринок у село Сільце Іршавського району, де, як мені сказали, приватна підприємиця з Крайникова, що на Хустщині, Марія Лемак продає ковбасу – пальчики оближеш. У тому, що це справді так, переконався, купивши м′ясну продукцію ТМ «Крайниківські ковбаси».

Хоча влітку попит на м’ясну продукцію падає, пані Марія не переживає, що „влетить” зі своїм товаром, бо покупці, а особливо постійні клієнти, у них не переводяться.

– Коли приїжджаємо на ринок в Сільці, уже стоїть черга із 20-30 людей, – каже Марія Лемак. – За весь час, відколи працюємо, не мали від покупців претензій. Тримаємо марку, бо поважаємо клієнтів.

Скуштувавши ковбас виробництва ТМ «Крайниківські ковбаси», я зрозумів: їхні смачні, ароматні вироби справді варті того, щоб за ними „полювали”.

-Ковбаси та м′ясні вироби тут купуємо вже не один рік. Якість висока – знаєш, що їж справжню ковбасу, а не… Бачите, скільки люду! — каже покупець п. Анна.

Слід зазначити, що на ринку у Сільці, продукцію ТМ «Крайниківські ковбаси» М.Лемак реалізовує вже більше десяти років – покупців щоразу більшає. Пані Марія каже, що у базарний день стабільно продають 300 з гаком кг ковбас.

«Вимоги до будь-якого товару на ринку найприскіпливіші і дуже суворі, тому що в першу чергу – це продукти харчування. Ми точно і безпосередньо несемо відповідальність за «Крайниківські ковбаси», які виробляє приватний підприємець М.Гнепа, перед нашими клієнтами. Тому, халатність, байдужість, «халтура» одразу помічаються. Треба пам’ятати, що всіх грошей не заробиш і не втрачати людяність», — зауважила Марія Лемак.

На жаль,  «Крайниківські ковбаси» губляться у морі неякісної продукції інших виробників. Ковбаси багато, а вибрати практично ні з чого. Причина у тому, що основа продукту – м’ясо – у ковбасах зараз лише „трапляється”. Натуральні складники: свинина, яловичина та прянощі замінені соєю, крохмалем, свинячою шкірою, рисовою, манною крупою та ще невідомо чим.

Василь ТУРЯНИН


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...