Опубліковано: 27.07.2020. Переглядів: 79


Розповіли про наслідки негоди на Закарпатті

На Закарпатті внаслідок короткочасних злив відбулися підтоплення в окремих населених пунктах в гірських районах.

Там вода розлилася на проїзну частину, зруйновані мостки та берегоукріплення. Про це повідомляється в управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області.

«27 липня близько 13:00 внаслідок проходження короткочасних злив відбулося різке підняття рівнів води в гірських потічках та річках. Як наслідок, в області підтоплено ряд населених пунктів, зруйновані містки та берегоукріплення. На Воловеччині та Міжгірщині ускладнено проїзд», — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, у с. Верхній Студений Міжгірського району місцевий потічок розлився на автомобільну дорогу. 3 дворогосподарства підтоплено. У с. Розтока спостерігається розлив місцевого потічка на центральній вулиці протяжністю близько одного кілометра ускладнено під’їзд автомобілів до 10 дворогосподарств.

» У с. Скотарське Воловецького району річкою Веча знищено 1 та пошкоджено 3 містки, підтоплене одне дворогосподарство. Також через вилив води ускладнено транспортне сполучення із 36 дворогосподарствами. Пошкоджено близько 30 м берегоукріплення та близько 20 м ґрунтової дороги», — повідомили в управлінні.

Для надання допомоги місцевому населенню в розчищенні русла залучалися рятувальники 11-ї державної пожежно-рятувальної частини смт. Воловець та державного пожежно-рятувального поста с. Пилипець.

Наразі триває робота над ліквідацією наслідків негоди триває.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...