Опубліковано: 11.07.2020. Переглядів: 123


В Україні із запізненням почався сезон динь: ціни

В Україні у продаж надійшли перші в нинішньому сезоні партії вітчизняних динь. Початок сезону баштанних затримали несприятливі погодні умови нинішньої весни. Про аналіз українського ринку динь пише EastFruit.

За інформацією виробників, сезон даних баштанних в цьому році почався майже на 2 тижні пізніше, ніж роком раніше, через несприятливі погодні умови.

Також фермери повідомляють, що дощ і град навесні завдали істотної шкоди врожаю динь, а підвищена вологість може негативно позначитися на якості баштану.

Згідно з даними щоденного моніторингу, ціна на дині на початку сезону озвучується в середньому на 26% вище, ніж торік в аналогічний період. Так, зараз баштанники з південних регіонів України пропонують до продажу перші партії динь за оптовою ціною 25-35 грн/кг (еквівалент $0,93-1,30 за 1 кг).

Як відзначають оператори ринку, поки що обсяги пропозиції динь з українських господарств невеликі. При цьому попит на таку продукцію оцінюється як досить високий. Однак масово почати реалізацію динь українські виробники планують не раніше середини липня.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...