Опубліковано: 11.07.2020. Переглядів: 154


Гороскоп на 13 – 19 липня

Овен. Не ставте перед собою амбітних завдань, уникайте нервових розмов. І знайдіть час, щоб трохи більше подбати про себе. Варто продовжити знайомство з тими, чиї інтереси схожі на ваші.

Телець. Буде повно важливих подій, тому зберігайте пильність. На роботі стежте за пріоритетними для вас справами і не довіряйте обіцянкам. В особистому житті гороскоп пророкує вам спокуси.

Близнюки. Тиждень проведете на бігу, захоплені великою кількістю нових справ і цікавих знайомств. Ви у відмінній формі, удача на вашій стороні. В особистому житті мрії мають великий шанс здійснитися.

Рак. З’явиться більше часу на особисті справи. Умовте родичів реалізувати кілька своїх ідей, і матимете прекрасний настрій. Вихідні сприяють любовним зустрічам. Самотні ризикують потрапити в чиїсь тенета.

Лев. Якщо візьмете на себе занадто багато, це може закінчитися втомою і злістю на оточення. Тому дбайте, передусім, про себе. У вихідні відпочиньте, тоді на всі важкі справи зможете подивитися з оптимізмом.

Діва. Сміливо беріться за складні завдання, зможете перемогти конкурентів. Початок тижня буде неспокійним, приглядайте за всім особисто. Хтось прийме неправильне рішення, а потім благатиме вас допомогти.

Терези. Тиждень буде вдалим, якщо тільки ви не вступите в конфлікт із кимось мстивим. Можливі раптові зміни в планах, які в кінцевому підсумку виявляться для вас вигіднішими. У вихідні організуйте собі трохи розваг.

Скорпіон. Будете податливі на прохання і впливи. Для вас важливо, щоб усюди панувала злагода, тому із успіхом візьмете на себе роль посередника в суперечках та переговорах. Зустрічі, заплановані на вихідні, порадують.

Стрілець. Ви дуже переконливі й винахідливі. Використовуйте свої козирі! На роботі є ймовірність отримати підвищення або премію. Варто стежити за офіційними справами: хтось може допомогти вам залагодити щось важливе.

Козеріг. Вас весь час хтось відволікатиме своїми справами. Надлишок обо­в’язків гнітить, тому встановіть межі, що іншим дозволено просити. У любові все гаразд, але сердечні перемоги краще зберігати в таємниці.

Водолій. Очікуйте на приємний тиждень без серйозних проблем. Зможете витратити більше, ніж зазвичай, часу на хобі й задоволення. Гороскоп обіцяє вам шанс знайти дружбу, яка внесе в життя оптимізм і радість.

Риби. Будете оптимістичними, проте водночас розсіяними. Тиждень сприяє незвичайним зустрічам і розкриттю різних секретів. Наберуть обертів події в особистому житті, але на романтичні зустрічі у вас бракуватиме часу.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...