Опубліковано: 30.06.2020. Переглядів: 67


Суд в Хусті визнав винним депутата райради Величка в корупційному правопорушенні

Йдеться про адміністративне корупційне правопорушення депутата Хустської районної ради Дмитра Величка щодо суміщення роботи посадовця в райраді і приватному бізнесі, який той допускав системно, перебуваючи на посаді оплачуваного радника голови райради Юрія Іванчо протягом 2018-2019 років.

23 червня голова Хустського райсуду Михайло Довжанин розглянув об’єднане провадження по 4-х адміністративних протоколах щодо Дмитра Величка за ст. 172-4 КУпАП «Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності». Представляв інтереси Д.Величка колишній помічник даного судді, ексголова Хустської РДА та колега-депутат Хустської райради Назарій Павлій.

Про це повідомляють закаррпатські ЗМІ.

Як встановили правоохоронці та підтвердив суд, в порушення вказаних вимог закону, у період перебування на посаді радника голови Хустської районної ради, Д.Величко 13.02.2018 року зареєструвався як фізична особа-підприємець і в період 2018-2019 років отримав дохід у сумі 1 467 386 грн. та 432 000 грн. відповідно, а також був керівником ТОВ «ЕКОХУСТ».

Відтак суд вважає, що такими своїми діями Д.Величко вчинив правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-4 КУпАП — порушення особою встановлених законом обмежень щодо зайняття іншою оплачуваною діяльністю або підприємницькою діяльністю та ч. 2 ст. 172-4 КУпАП порушення особою встановлених законом обмежень щодо входження до складу правління, інших виконавчих чи контрольних органів, чи наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку.

Разом з тим, через сплив 3-місячного строку накладення на особу стягнення за вчинені корупційні діяння, справу про вчинення корупційних адміністративних правопорушень відносно депутата Хустської районної ради, приватного підприємця, директора ТОВ «ЕКОХУСТ» Дмитра Величка, суд вирішив закрити.

«Відтак до бюджету також не конфісковано майже 2 млн грн доходу, отриманного незаконно під час перебування депутата на оплачуваній посаді радника голови Хустської районної ради. Тобто, де факто порушення є, виявлене правоохоронцями і підтверджене судом, депутат всупереч закону суміщав несумісне — отримував доходи від приватних підрядів і одночасно зарплату з районного бюджету. Однак жодного покарання не буде, зокрема через вину служителя хустської Феміди, який затягував розгляд даної справи ще з лютого» — йдеться у повідомленні.

Слід зазначити, що суддя Михайло Довжанин відомий громадськості неодноразовим винесенням незаконних рішень проти громади села Березово у справі міні-ГЕС.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...