Опубліковано: 28.06.2020. Переглядів: 79


На ужгородських ринках зросли ціни на фрукти та овочі (ВІДЕО)

Ціни на фрукти та овочі на ужгородських ринках за останні два тижні зросли. Продавці ринку на площі Корятовича в Ужгороді кажуть: усе через погоду.

Ольга Рубіш орендує місце на ринку на площі Корятовича. Щодня приїжджає із Мукачівського району. Розповідає: усю продукцію — овочі та фрукти — вирощує вдома. «Погода погана і з цим усім карантином, погано, все погано з цим цьогорічним урожаєм. Зараз дуже важко, наприклад, збирати кабачки на подвір’ї, ти лізеш туди в той бруд, ти не знаєш, як їх і збирати. Ми повинні чистити їх», — каже продавчиня.

Продавчиня Ангела Еней каже: протягом останнього місяця ціни на овочі вона не піднімала: «Поки що я ціни ні нащо не підіймаю, а вже далі буде видно, а дощі дуже впливають, бо дуже багато дощу тепер випадає. Впливає і на картоплю, і на цибулю на все впливає».

Ужгородка Ніна Кудлей купила на ринку на вулиці Бородіна полуницю. «Я купила клубніку за 55 гривень кілограм. І це дорого, звичайно. Якщо порівняти минулий рік».

Ілона Чопойдало розповідає: готова заплатити за якісний товар і вищу ціну. «У мене син повернувся із Будапешта, там працював, каже: за такі помідори, як у нас тут, це не дорого. Якщо, звісно, порівнювати з тими цінами, і черешні там дуже дорогі, а у нас я купила, кажу: якщо якісний товар, то я готова заплатити».

Продавець Василь Ремета на ринку на вулиці Бородіна каже: половина урожаю цього року – пропала: «Все вимокає і промокає. Все чорніє, все гниє і все. Нас хто кормить? Заріччя, то все овочі і помідори, капуста і кабачки звідти. І якщо, наприклад, розсада одна і вона коштує 2, 3 або 4 гривні, а капуста 4-5 гривень кілограм, і де вихід?»

За словами продавчині Лариси найбільшої шкоди погана погода завдала цього року полуниці. «Тепер дуже дорога, цього року дуже висока ціна на неї. А чого — не знаю. Напевно, через ці дощі. І капуста підгниває, цвітна підгниває, все ніяке».

Суспільне Закарпаття


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...