Опубліковано: 28.06.2020. Переглядів: 92


Гороскоп на 29 червня – 5 липня

Овен. Не бійтеся змін. Починайте мислити по-новому. Скористайтеся нагодою змінити життя на краще. Час шукати нові місця роботи і проживання, займатися самоосвітою та духовним розвитку.

Телець. Від понеділка прокинетеся, ніби у новій реальності. Часто стоятимете на роздоріжжі. Готуйтеся приймати рішення тут і зараз, якщо не хочете залишитися осторонь важливих подій.

Близнюки. Доведеться коритися чужій волі. Стримуйте свою емоційність, спостерігайте за обставинами і не робіть далекоглядних висновків. Важливі рішення приймайте у вівторок і четвер.

Рак. Це останній кризовий тиждень у цьому році. Через Місячне затемнення турбуватимуть тривожні сни. Хвилюватися не потрібно. Якщо можете щось змінити, навіщо непокоїтися? Зняти стрес допоможе плавання у басейні.

Лев. Час побути у підпіллі. Спостерігайте за обставинами, захищайте свій простір від втручання нахабних співрозмовників. Частіше цікавтеся справами батьків і коханих.

Діва. Найважчими будуть вівторок, середа і неділя. Станете заручниками ситуації. Колеги недобросовісно виконують роботу, а вам доведеться за це відповісти. На цей час краще піти у відпустку. Не переймайтеся через невисокі заробітки.

Терези. Почуватиметеся більш потрібними, ніж раніше. Не старайтеся виконати все та одразу. Дійте поступово, щоб наростити комфортний для себе темп роботи. Кохані викличуть на відверту розмову. Або мовчіть, або кажіть правду.

Скорпіон. Відчуєте, ніби відкрилися усі шлюзи. З’явиться багато можливостей. Станете гарним організатором, бо легко долатимете перепони. Остерігайтеся метушні, бо тоді накоїте проблем. Скрутне матеріальне становище набридне.

Стрілець. Бракуватиме часу на саморозвиток. Доведеться відмовитися від навчальних курсів. Життя постійно підкидатиме нові обов’язки. Готуйтеся знайомитися і підлаштовуватися до нових колег, реагувати на зміни у бізнесі та роботі.

Козеріг. Марно намагаєтеся спланувати усе на кілька тижнів вперед. Щось вплине на спокійний і звичний перебіг справ. Сприймайте проблеми як робочі завдання. Не уникайте неприємностей, а готуйтеся у всьому наводити лад.

Водолій. Тиждень вимагає активної громадянської позиції. Зараз не вдасться промовчати і заплющити очі на все. Зачекайте із пошуком пари. Зазнаєте розчарування. Нові стосунки швидко набриднуть. Відмовтеся від екстримальних видів відпочинку.

Риби. Бажання підтримати усіх навколо змусить вас відмовитися від частини власних справ. Відкриваються нові джерела фінансових надходжень. Погоджуйтеся на цікаві пропозиції. Це шанс суттєво покращити своє матеріальне становище.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...