Опубліковано: 28.06.2020. Переглядів: 97


Закарпатка, що через пандемію провела 3 місяці в ізоляції на круїзному лайнері, повернулася додому (ВІДЕО)

Три місяці на круїзному лайнері в Тихому та Індійському океанах під час пандемії COVID-19: ужгородка Емма Оганесян разом з іншими членами екіпажу не могла повернутися додому через закриття кордонів. Зараз вона вже в Ужгороді і провела 14 днів на самоізоляції.

Майже три місяці не бачила свою тітку маленька Майя.

Після повернення з-за кордону Емма Оганесян намагається більше часу проводити з рідними.

Дівчина працювала у міжнародній компанії на круїзному лайнері дитячим інструктором. У березні через пандемію COVID-19 їх зобов’язали висадити чотири тисячі пасажирів, на лайнері залишився тільки персонал – понад три тисячі людей.

«Ми вже завершили круїзити, як компанія, ми не приймали пасажирів більше», — розповідає дівчина. Лайнер з берегів Австралії поплив до Індонезії. Там висаджував частину екіпажу.

«Австралія відмовила приймати членів екіпажу. Тому ми поплили наверх до Індонезії. Там на острові Балі ми висадили індонезійців», — каже Емма.

Додому вона поверталася літаком і автобусом, а кордон з Україною переходила пішки: «Я полетіла в Амстердам. Звідти в Мінськ. Там ми сіли на автобус. Він нас довіз до кордону з Україною. Кордон ми вже проходили пішки навіть з усіма валізами. Це був такий трошки травматичний досвід».

Про період тримісячної ізоляції Емма каже: «Особисто я дуже рада, що була на круїзному лайнері в період пандемії. Нам все одно потрібно було носити маски. Ми все одно трималися дистанції. Як і решта світу, ми так само виконували всі правила».

Суспільне Закарпаття


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...