Опубліковано: 27.06.2020. Переглядів: 322


Угорщина готова допомогти Україні в ліквідації наслідків паводка

Угорщина повідомила про готовність допомогти Україні в ліквідації наслідків паводка.

З цієї метою вона планує направити в Україну підрозділ багатонаціонального інженерного батальйону Тиса. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на своїй сторінці у Facebook, у п’ятницю, 26 червня.

Міністр закордонних справ і зовнішньої торгівлі Угорщини Петер Сійярто зазначив, що батальйон уже готовий вирушити у вказане місце.

«Щиро вдячний, що мій колега і друг Сійярто Петер так швидко відгукнувся на українську пропозицію залучити Багатонаціональний інженерний батальйон Тиса для подолання наслідків негоди в західних українських областях. Саме так повинні діяти справжні партнери та добрі сусіди», — подякував угорській стороні міністр.

Відомо, що батальйон сформували 15 листопада 2002 року в Будапешті голови генеральних штабів румунської, угорської армій, Збройних Сил Словацької Республіки та України.

Його основним завданням є евакуація населення, техніки та майна із зони стихійного лиха, розчищення завалів, відновлення доріг, гідротехнічних споруд, регулювання русел річки, охорона об’єктів, супровід гуманітарної допомоги тощо.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...