Опубліковано: 25.06.2020. Переглядів: 271


Україна житиме в карантинних обмеженнях, доки не знайдуть вакцину — Шмигаль

Україна житиме в карантинних обмеженнях, доки не знайдуться протокол лікування, ліки, вакцина. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Поки що ми бачимо, що і червень, і липень ми проживемо в карантинних обмеженнях. В більших, в менших, але ми від них не відмовимося. Більше того, ми житимемо в карантинних обмеженнях доти, доки не знайдемо протоколу лікування, ліків, вакцини або чогось, що зможе нам допомогти управляти летальністю», — сказав прем’єр «Новому времени».

«Якщо летальність цієї хвороби (коронавірусна інфекція. — Gazeta.ua) сьогодні в Україні між 2,5-2,9 відсотка, то класичний грип — це до 1 відсотка, близько 0,8 відсотка людей помирає. Тут майже втричі більше. Причому ж є країни, де ця летальність перевищує 10 відсотків. Це кожна 10-та людина — насправді страшно, це катастрофа», — зауважив Шмигаль.

За його словами, основний принцип — «знищити летальність від хвороби».

«Якщо від хвороби вмирає нуль людей, можна хворіти, це не страшно. Перехворіли, нежить, температура — вилікувалися, країна живе, працює без обмежень. Звичайно, епідемія — неприємно, але несмертельно, як кажуть. Ось це мета. Тобто маємо довести країну з найменшими втратами до моменту знаходження ліків», — сказав прем’єр.

Лише тоді, на його думку, можна повністю зняти карантин «і жити звичайним життям, розвиватися і думати про майбутнє».

«До цього часу ми живемо в режимі збереження кожного людського життя. І тут уже тоді починаються морально-етичні проблеми, які рівняються з проблемами економічними, і необхідно постійно шукати якийсь баланс, щоб не вгробити економіку. І водночас — врятувати якомога більше людських життів, незалежно якого віку, статі, в якому стані перебуває людина, — але це найвища цінність, безумовно», — резюмував Шмигаль.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...