Опубліковано: 25.06.2020. Переглядів: 222


Проїзд дорогами державного значення на заході України поновили, — Укравтодор

У Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій областях дорогами державного значення можна проїхати без обмежень.

Ділянки доріг, мости 22-23 червня зруйнували сильні опади та підняття рівня води у річках. Рух автотранспорту був також обмежений, повідомили в Укравтодорі. Дорожньому господарству негода загалом завдала збитків на 234,4 млн грн.

У Чернівецькій області зруйновано та пошкоджено 5 автомобільних доріг державного значення та штучні споруди на них загальною орієнтовною вартістю збитків 40,68 млн грн. Через підвищення рівня води в річці Прут, підтоплення підходів до тимчасових технологічних мостів та зсув земляного полотна транспортне сполучення забезпечено об’їзними маршрутами.

На Івано-Франківщині пошкоджено та зруйновано п’ять автодоріг державного значення та споруди на них на 104 млн грн. Через вихід із берегів річки Дністер по ряду ділянок транспортне сполучення забезпечують об’їзними маршрутами.

Чотири автодороги державного значення на Закарпатті також пошкодила та зруйнувала негода.

У Львівській області внаслідок підтоплення дороги і підняття рівня води над проїзною частиною обмежили рух автотранспорту на Т-14-19 Миколаїв — Жидачів — Калуш. А в Тернопільській області замулено 65 км доріг державного значення і чотири мости, а також 186 погонних метрів труб.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...