Опубліковано: 25.06.2020. Переглядів: 378


Угорщина просить зберегти Берегівський район на Закарпатті у нинішніх межах

Уряд в рамках адміністративно-територіальної реформи планує нове районування областей, у Закарпатській області передбачається сформувати 5 районів.

Угорщина просить українську владу зберегти теперішні межі Берегівського району Закарпатської області, де проживає численна угорська меншина, і не розширювати його за рахунок Виноградівського району, населеного переважно українцями.

Як передає УНІАН, про це міністр зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петер Сійярто сказав у Києві на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою після засідання Спільної міжурядової українсько-угорської комісії з питань економічного співробітництва.

«Що стосується Берегівського району — існує Берегівський район, і ми сподіваємося і дуже просимо уряд України, ми маємо право сформулювати прохання, тобто у нас є таке прохання до уряду України… Щоби Берегівський район залишився, але рішення будете приймати ви», — сказав Сійярто. Він висловив сподівання, що українська влада позитивно поставиться до прохання Угорщини.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...