Опубліковано: 25.06.2020. Переглядів: 321


«Іде тотальне вирубування» — в уряді анонсують чистки начальства лісгоспів

Більшість керівників лісгоспів змінять. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду в четвер, згадуючи повені в західних областях.

«Експерти й науковці сьогодні кажуть, що ліс — важливий фактор забезпечення екологічної ситуації, особливо в гірському регіоні, Карпат. Усе це не скасовує нормального ставлення до лісового господарства і не скасовує негативного ставлення суспільства до варварського ставлення до лісу і тотального вирубування

Перший крок, який робитимемо для зміни ситуації, — аудит від Держлісагентства і зміни керівництва більшості лісгоспів, які роками сиділи на цих посадах», — заявив Шмигаль.

«За дорученням президента Кабінет міністрів оперативно узгодить відповідні проєкти з національної інвентаризації лісів. Усі українські ліси можна буде побачити в кадастрах. Це дасть змогу державі і правоохоронцям посилити контроль за незаконним вирубуванням. Підготовку всіх цих правил поставлено урядом як пріоритет перед новим міністром захисту довкілля і природних ресурсів Романом Абрамовським», — продовжив прем’єр.

Шмигаль заявив про «швидкі рішення».

«І потім звітність публічна перед суспільством. Тому що справді маємо катастрофи. Шукаємо їхні причини, боремося з наслідками. Беремо це в роботу і виставляємо як один із стратегічних пріоритетів», — сказав голова уряду.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...