Опубліковано: 22.06.2020. Переглядів: 261


На Закарпатті торгові заклади проситимуть про час виключно для літніх людей, а на вихідні зупинятимуть громадський транспорт

Такі рішення було прийнято сьогодні під час засідання антикризового штабу, що створили на Закарпатті через різкий спалах захворюваності на COVID-19. Про підсумки засідання штабу розповів сьогодні голова Закарптської ОДА Олексій Петров. За його словами, за останню добу в області зафіксували дещо нижчі показники захворюваності на коронавірус, однак це, за його словами, — стала тенденція для вихідних.

Так, за вихідні в лабораторії надходить менше біоматеріалів для досліджень, відповідно, і виявлених випадків захворювань також фіксується менше. Однак вже на завтра медики прогнозують збільшення виявлених випадків COVID-19, коли опрацюють зразки біоматеріалів, відібраних для аналізу у пацієнтів із підозрою.

Як розповів О. Петров, сьогодні під час засідання антикризового штабу вирішили, що органи місцевого самоврядування, відповідно до урядового рішення, розпочинатимуть робочий день о 8:00.

На двох перевалах — Абранському та Яблунецькому, відповідно до рішення штабу, встановлюються блокпости, де чергуватимуть поліцейські спільно з медиками.

Коім того, закривають усі дитсадки. Припиняються всі міжобласні регулярні рейси. Також, за словами О. Петрова, на вихідні зупинятимуть роботу всього громадського транспорту.

«Будемо вимагати, щоби органи місцевого самоврядування передавали у штаб інформацію щодо планованих у районах культурно-масових заходів. Як бачимо, всі спалахи, які нині фіксуються, відбуваються внаслідок нехтування карантинними заборонами і проведенням масових заходів, таких як дні народження, весілля, на жаль, похорони. Але це не міста обласного підпорядкування, а, як правило, віддалені населені пункти», — заявив голова ОДА.

Також, за його словами, обласна влада звертатиметься до адміністрацій торгово-розважальних центрів, ринків, аптек тощо, щоб вони виділяли щогодини 2 години для відвідування закладів людьми виключно похилого віку, старшими людьми, які є в зоні підвищеного ризику.

«Зараз розглядаємо варіант з 11:00 до 13:00», — уточнив О. Петров.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...