Опубліковано: 22.06.2020. Переглядів: 429


Сьогодні в Хусті суд вирішуватиме, чи конфісковувати у депутата майже 2 млн грн (ФОТО)

Йдеться про адміністративне корупційне правопорушення депутата Хустської райради Дмитра Величка, який той допускав неодноразово, перебуваючи на посаді оплачуваного радника голови райради Юрія Іванча.

Сьогодні, 22 червня о 15:00, голова Хустського райсуду Михайло Довжанин має розглянути об’єднане провадження по 4-м адміністративним протоколам щодо Дмитра Величка за ст. 172-4 КУпАП «Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності». Дану справу суд розгляд вже понад 3 місяці.

Розгляд даної справи про адміністративне корупційне правопорушення постійно затягується. Здебільшого як самим Д.Величком, так і його адвокатом Назарієм Павлієм, який є також депутатом райради і екс-головою Хустської РДА, шляхом постійної неявки в суд щоразу по різним причинам, що призводить до перенесення розгляду по суті — повідомляють крайові ЗМІ.

Згідно з інкримінованою статтею, порушнику-депутату загрожує від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією отриманого доходу від підприємницької діяльності чи винагороди від роботи за сумісництвом.

Тобто, йдеться про конфіскацію майже 2 млн грн, які отримав Д.Величко від підприємницької діяльності, будучи при цьому на посаді оплачуваного радника голови Хустської районної ради Ю.Іванчо в 2018-2019 роках. І у разі підтвердження вини судом кошти мають бути конфісковані в дохід держави.

Суть правопорушення полягає в тому, що Д.Величко керував комерційною фірмою і був приватним підприємцем, який системно отримав прибутки за рахунок підрядів з бюджету, і одночасно перебував на посаді радника голови районної ради на платній основі (посадова особа орану місцевого самоврядування), що прямо заборонено законом.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...