Опубліковано: 18.06.2020. Переглядів: 402


30 закарпатців отримали ІD-картку разом з ідентифікаційним кодом (ВІДЕО)

Паспорт у вигляді ІD-картки разом з ідентифікаційним кодом отримали 30 закарпатців, яким виповнилося 14 років.

Про це розповіла речниця міграційної служби на Закарпатті Ольга Поштак.

За її словами, таку кількість документів зробили протягом трьох тижнів, відколи діє така послуга в Україні. ІD-картку разом з кодом оформлюють тим, хто отримує паспорт громадянина вперше.

Оформити паспорт громадянки України у вигляді ІD-картки прийшла Софія Качмар. Вона надала документи, у неї сканують відбитки, далі дівчину фотографують. «ІD-картка це мій перший документ, з яким я отримаю якісь права, якісь обов’язки і це певна відповідальність. Я вже зможу підробляти, наприклад, роздавати листівки або продавати морозиво. Я дуже хочу отримати цей документ, тому що він дасть мені право подорожувати потягом самій», – каже Софія Качмар.

Оформлення такого документу –паспорту в 14 років разом з номером платника податку, триває 15 хвилин, – розповідає речниця міграційної служби на Закарпатті Ольга Поштак. «Для того, щоб оформити ІD-карту є обов’язковий перелік документів, які відповідно відображаються на ній. Серед них був ідентифікаційний код, якщо його не було в 14 років, він не відображався графічно на ІD-картці. Раніше доводилося носити окремо, ІD-карту і окремо паперовий ідентифікаційний код. Зараз набагато зручніше, коли оформлюється все разом. Графічно це все буде нанесено на ІD-картці».

Серед документів, які потрібні для оформлення послуги ІD-14, це паспорт одного з батьків, з яким проживає дитина, свідоцтво про народження, довідку номер 13 про реєстрацію місця проживання і заява, про те що потрібно оформити ідентифікаційний код.

За словами Ольги Поштак, видають ІD-карту через двадцять днів, після подання документів.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...