Опубліковано: 16.06.2020. Переглядів: 365


Заробітчан хочуть захистити окремим законом

Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт «Про захист трудових мігрантів та боротьбу з шахрайством у працевлаштуванні за кордон». За документ у вівторок проголосували 248 народних депутатів, пише «РБК-Україна».

Пропонується заборонити компаніям, що працюють y сфері міжнародного працевлаштування, отримувати кошти з потенційного шукача роботи за працевлаштування за кордон.

Також — адміністративну відповідальність за порушення такими компаніями заборони на стягнення з громадян будь-яких гонорарів, комісійних та інших винагород за посередництво у працевлаштуванні в Україні або за кордоном.

У разі ухвалення закону український трудовий мігрант більше не сплачуватиме гроші компанії-посереднику за вакансію; а на порушників накладатимуть штраф (2-5 тис. неоподатковуваних мінімумів).

«Шахрайство суттєво зменшиться, адже більшість нечесних бізнесменів заробляють на тому, що беруть наперед гроші за вакансію зі здобувачів, а потім чи просто зникають з грошима чи відправляють людей незрозуміло куди», — сказано у пояснювальній записці.

У випадку, якщо компанія-посередник буде погано працювати, брехати здобувачу про вакансію та умови роботи, то не отримає від роботодавця свою оплату.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...