Опубліковано: 15.06.2020. Переглядів: 350


Перекази з-за кордону стали доступними для карток усіх українських банків

Переказувати гроші з-за кордону відтепер можна на картки будь-яких банків в Україні. Таку можливість запускає український сервіс TransferGo.

«Отримували такі запити від наших клієнтів. Наша співпраця з ПриватБанком, нашим головним партнером в Україні, протягом останніх двох років перейшла на новий рівень, і ми раді надати українцям можливість переказувати гроші на карти всіх українських банків», — розповідає Анастасія Фоменко, менеджер з розвитку сервісу в Україні.

Зі зростанням попиту на транскордонні онлайн-перекази, стрімко зростає кількість клієнтів TransferGo і список країн, куди можна переказати гроші. Глобальна клієнтська база сервісу перейшла позначку у два мільйони і його запустили на 11 нових ринках. Тепер грошові перекази з TransferGo доступні в таких країнах, як Японія, Нова Зеландія, Саудівська Аравія, Сінгапур і Гана.

«У зв’язку з різким скороченням можливостей переказів через великі фінансові компанії, люди, які бажають відправити гроші своїм рідним і друзям, стали більше покладатися на послуги переказу грошей онлайн, — зазначив гендиректор і співзасновник TransferGo Даумантас Двілінскас.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...