Опубліковано: 15.06.2020. Переглядів: 319


МОН оприлюднило дати основної сесії ЗНО

На сайті Міністерства освіти сьогодні оновили дати проходження основної сесії ЗНО. Вона планується з 25 червня по 17 липня, додаткова сесія пройде з 23 липня по 11 серпня.

«Усі абітурієнти будуть забезпечені масками та антисептиками. Більшість регіональних центрів вже почали отримувати засоби захисту на центри тестування. Також в особистих кабінетах учнів вказаний точний час прибуття на пункт тестування. Учнів так розділили, щоб на вході не було черг», — повідомила виконувачка обов’язків міністра освіти Любомира Мандзій.

Усі абітурієнти проходитимуть температурний скрінінг, а столи в аудиторіях розставлять за 1,5 м один від одного.

Батьки випускників миттєво відреагували на повідомлення МОН:

«Прикро те, що діти втомлені очікуванням і хочуть спробувати, дисципліновано виконують ваші вказівки, а ви не можете елементарно забезпечити умови хоча б дистанційно пройти пробне ЗНО. Мені страшно і шкода свою дитину, як буде з основною сесією. Невже так важко щось прогнозувати, карантин оголосили вже давно. Чому МОН нічого не прогнозує. Невже ви не знали, що сайти всі зависнуть? Отака організація буде і на основну сесію? Просто немає слів. Ганьба», — пише Ірина Міщенко.

20-22 червня буде оцінена можливість проведення в Україні основної сесії ЗНО в заплановані терміни.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...