Опубліковано: 15.06.2020. Переглядів: 366


Різке погіршення ситуації з коронавірусом на Закарпатті – наслідок легковажності та безпечності краян – Біров (ВІДЕО)

Сьогодні у Закарпатській обладміністрації відбувся брифінг директорки обласного Департаменту охорони здоров’я Єлизавети Біров щодо різкого погіршення ситуації із захворюваністю на коронавірусну інфекцію на Закарпатті. Як повідомлялося раніше, останніми днями на Закарпатті зафіксовано кілька спалахів COVID-19, зокрема, на Свалявщині та на Іршавщині.

Щодня медики фіксуюють по кілька десятків нових випадків коронавірусу.

Як повідомила сьогодні під час брифінгу в Ужгороді керівниця медицини області Єлизавета Біров, «Ситуація на Закарпатті почала розвиватися не дуже позитивно після того, як область перейшла на другий етап пом’якшення карантину. Люди, певно, просто забули, що маски й надалі треба носити, дезинфекційними засоби далі потрібно користуватися, соціальну дситанцію необхідно зберігати».

За словами Є. Біров, різкий «вибух» захворюваності в області стався після того, як почав курсувати міжміський громадський транспорт. Перший сплеск захворюваності був зареєстрований 8 червня — приріст у 64 хворих за добу. «Тобто, пройшло ледь щобільше, як тиждень з послаблення карантинних заходів, і одразу така кількість хворих».

Очільниця Департаменту охорони здоров’я пояснює таку ситуацію легковажністю та безпечністю краян, недостатнім дотриманням карантинних заходів у закладах загального харчування та відпочинку, а також незадовільною роботою правоохоронців: «До прикладу, ресторани — ніде не виконуються умови, які мають бути при карантині. Також ці заклади, можливо, не були достатньо контрольовані з боку правоохоронців — відомо, що навіть проводилися весілля, на яких були присутня велика кількість людей».


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...