Опубліковано: 05.06.2020. Переглядів: 304


Із 5 червня в Україні послаблюють карантин: що відсьогодні не поза законом

Відсьогодні, 5 червня, в Україні вступає в дію постанова уряду про черговий етап ослаблення карантинних заходів. Це стосується, зокрема, відновлення внутрішніх авіаперевезень і обслуговування відвідувачів в приміщеннях кафе, барів і ресторанів.

Також дозволяється поїздка в автомобілях до п’яти осіб (включаючи водія і без урахування дітей до 14 років). Проїзд більшої кількості людей в авто дозволено, якщо вони є членами однієї сім’ї.

Збільшено дозволену кількість прихожан, які можуть одночасно знаходиться в храмі — з розрахунку одна людина на 5 м кв (раніше було на 10).

«З 5 червня дозволяється приймання та відправлення повітряних суден, що виконують внутрішні пасажирські перевезення авіаційним транспортом; діяльність закладів харчування, зокрема прийому відвідувачів в приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів, зокрема дотримання відстані не менше 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами і розміщення не більше ніж чотирьох клієнтів за столом (без урахування дітей у віці до 14 років) «, — йдеться в постанові. Уточнюється, що при цьому персонал в закладах харчування повинен використовувати індивідуальні засоби захисту.

Дозволяється та діяльність установ, що надають послуги з розміщення, крім дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Також знято заборону людям у віці 60+ знаходиться на самоізоляції.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...