Опубліковано: 04.06.2020. Переглядів: 365


В Ужгороді запрацювали готельно-ресторанні заклади (ВІДЕО)

Із 5 червня Уряд знову послаблює карантин. Проєкт постанови «Про послаблення карантинних обмежень» Кабмін підтримав 3 червня. Зараз у готельно-ресторанних комплексах працюють тераси. Всередині до 5 червня відвідувачів обслуговувати заборонено.

Кореспонденти Суспільного побували у двох готельно-ресторанних комплексах та дізналися, як там зараз дотримуються карантинних обмежень.

Адміністраторка готельно-ресторанного комплексу Людмила Феделещак розповіла, що працівники їхнього готелю забезпечені всіма необхідними засобами захисту: рукавичками, масками та дезінфекторами. Дезінфікувати руки просять також і відвідувачів.

«Просимо їх дотримуватися норм – бути в масках, рукавицях при необхідності. Вимірюємо їм температуру кожного дня. У номері може проживати сім’я — це дві чи три особи», — розповіла адміністраторка.

Людмила Феделещак показала один із номерів готелю. На вході — дезінфектор і рукавички. Розповіла, що прибирання в кімнатах проводиться щодня: дезінфікують всі поверхні.

«Якщо проживають люди — прибирання проводиться два рази на день, за необхідності, можливо і більше. Провітрюємо приміщення».

В іншому готельно-ресторанному комплексі міста обмежили кількість номерів, у які заселятимуть людей, розповів PR-менеджер закладу Ернест Завадський.

«Ми намагаємося заселяти людей рівно стільки, на скільки розрахований номер – це відповідність до квадратури і до ліжкомісць у готелі. Звісно, якщо це родина, то немає проблеми заселити їх в один номер. Але, якщо у нас завантажено 70-80 % номерного фонду, ми вже не заселяємо, тому що завжди залишаємо той резерв, який може знадобитися, аби замінити і переселити, який буде врахований при форсмажорних обставинах», — розповів PR-менеджер.

За словами Ернеста Завадського, у їхньому закладі працює лише тераса. Вже з 5 червня готелі, ресторани, кафе зможуть приймати відвідувачів усередині.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...