Опубліковано: 02.06.2020. Переглядів: 290


Виманюють гроші і зникають: жителів Хустщини попередили про тріо місцевих шахраїв (ФОТО)

У Хусті та Хустському районі «працюють» шахраї, які розводять довірливих мешканців на гроші. Про таке у соціальній мережі Фейсбук повідомила користувачка Таня Грига.

У своєму дописі жінка зазначає, що троє чоловіків представляються покупцями/продавцями цінних металів. Правда, це лише привід, аби увійти у довіру людей, виманити у них гроші та накивати п′ятами.

«Будьте обережні! Шахраї! Ці люди (на фото. — ред.), шляхом обману, входячи в довіру,  представляються покупцями, продавцями цінного металу та іншого товару виманюють кошти, а потім зникають! Якщо хтось має будь-яку інформацію, або постраждав від дій цих шахраїв, будь ласка, звертайтесь у відділення поліції! Не будьте байдужими! Адже будь-яка інформація важлива, щоб шахраї понесли відповідальність, і щоб у подальшому від їхніх злодіянь більше не постраждали невинні люди», — написала жінка.

Є сподівання, що представники правоохоронних органів, які ретельно моніторять інформацію з інтернет-видань та соцмереж, оперативно відреагують й на цю публікацію —  знайдуть та притягнуть злочинців до відповідальності.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...