Опубліковано: 01.06.2020. Переглядів: 194


Все буде у нормі — Гідрометцентр порадував прогнозом погоди на червень

Погодні показники червня триматимуться норми. Значних перепадів температур не очікується. Найтепліше буде на Півдні, розповіли Gazeta.ua в Укргідрометцентрі.

«Якщо в травні середня температура повітря складала 10-12 градусів тепла, то уже в середині червні вона буде вищою за плюс 15. Перший місяць літа майже за усіма показниками триматиметься норми. На початку червня середня температура повітря становитиме 16-21 градусів тепла, у гірських районах — плюс 9-15», — розповіла заступниця начальника відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру Наталія Голеня.

Абсолютний температурний максимум не перевищить +32…39 градусів вище нуля. В окремих районах Півночі, Сходу та Заходу можливі заморозки до 3 градусів.

«Дощі йтимуть літні: теплі та короткочасні. Однозначно їх прогнозуємо на початку місяця. Як буде далі — сказати важко. Бо опади можна прорахувати максимально точно на 10 днів», — додала Наталія Голеня.

Дощі у червні позитивно вплинуть на врожай.

«Через малосніжну зиму та таку ж весну у багатьох регіонах, земля всохла. Їй треба наповнитися вологою, культурам треба брати сили на ріст. Якби не опади, фермерам доводилося б організовувати додатковий полив. Через це урожай був би дорожчим. Ідеально, якщо буде помірно тепло і періодично йтимуть дощі, але без граду та шквалів. Найгірше для врожаю, коли всього занадто — спека, сильний вітер або постійні зливи», — розповів фермер Олександр Загреба.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...