Опубліковано: 01.06.2020. Переглядів: 110


В Україні запрацювали дитсадки: що треба знати про умови

З 1 червня в Україні запрацювали дошкільні навчальні заклади.

Відкриттю передували перевірки комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вона мала затвердити те, що у дитсадку створили всі умови для безпечного перебування дітей у закладі. Окрім цього, МОЗ затвердило рекомендації, які мають виконувати дошкільні навчальні заклади.

Так, перед початком роботи закладу усім працівникам вимірюють температуру, дітям — перед входом у заклад щоранку. Якщо температура перевищує 37,2°C — працівники та діти не допускаються у заклад. Батьки, які приводять дитину, повинні користуватися масками. Заклади мають бути оснащені антисептиками.

Окрім цього, заборонили використовувати багаторазові рушники, м’які іграшки та килими з довгим ворсом, вуличне взуття всередині дитсадка.

Також вихователі мають навчити дітей в ігровій формі правильно кашляти, вимірювати температуру та використовувати засоби захисту.

Згідно з рекомендаціями, дошкільні навчальні заклади повинні мати 5-денний запас усіх необхідних засобів захисту та дезінфекторів, навчити працівників правилам використання засобів захисту та організувати контроль виконання цих правил, замінити тверде мило на рідке, а тканинні рушники — на паперові.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...